Uma Thurman’lı Chambers’tan Fragman Geldi!

Uma Thurman’lı Chambers’tan Fragman Geldi!

  13 Nisan 2019

  195 Okunma

Bu ay sonunda prömiyeri yapılması planlanan Netflix’in yeni korku dizisi Chambers, ilk fragmanıyla seyirci karşısına çıktı. Leah Rachel tarafından hazırlanan “Chambers”, geçirdiği kalp krizinin ardından kendisinden umut kesilen ancak son anda organ nakli ile hayatta kalmayı başaran Sasha’nın gerilim dolu hayat öyküsünü anlatacak. Sasha, organ nakli sonrasında hayatında, daha önce hiç yaşamadığ...

Bu ay sonunda prömiyeri yapılması planlanan Netflix’in yeni korku dizisi Chambers, ilk fragmanıyla seyirci karşısına çıktı.

 

Leah Rachel tarafından hazırlanan “Chambers”, geçirdiği kalp krizinin ardından kendisinden umut kesilen ancak son anda organ nakli ile hayatta kalmayı başaran Sasha’nın gerilim dolu hayat öyküsünü anlatacak. Sasha, organ nakli sonrasında hayatında, daha önce hiç yaşamadığı birtakım gizemli olaylar olduğunu fark eder. Çaresizce olaylara anlam vermeye çalışan genç kadın, kendisine organlarını bağışlayan donörün başından geçenleri ve gerçek ölüm nedenini öğrendiğinde tüyler ürpertici bir kâbusa sürüklediğinden bihaberdir.

 

Chambers’ın oyuncu kadrosunda Sivan Alyra Rose, Uma Thurman, Lilliya Reid, Kyanna Simone, Lilli Kay, Sarah Mezzanotte ve Griffin Powell-Arcand var. Leah Rachel’ın kaleme aldığı dizinin kamera arkası kadrosunda ise Steve Gaghan, Wolfgang Hammer, Winnie Kemp, Alfonso Gomez-Rejon ve Jennifer Yale görev yaptı.

 

26 Nisan 2019’da Netflix’te yayınlanacak olan Chambers, 10 bölümden oluşacak.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle