Usta Yönetmen Brian De Palma, İç Savaş’ı Konu Alacak Bir Dizi Hazırlıyor!

Usta Yönetmen Brian De Palma, İç Savaş’ı Konu Alacak Bir Dizi Hazırlıyor!

  11 Nisan 2019

  210 Okunma

2019'da vizyona girecek olan filmi “Domino”yu kendisi için adeta bir kâbus olarak nitelendiren yönetmen Brian De Palma, yaralarını sarmak için kolları sıvadı ve İç Savaş döneminde geçen bir hikâyeye sahip yeni dizisini hazırlamaya başladı.   Yaralı Yüz (Scarface) ve Günah Tohumu (Carrie) gibi filmlerin ünlü yönetmeni Brian De Palma, yakın zamanda yayınlanan

2019’da vizyona girecek olan filmi “Domino”yu kendisi için adeta bir kâbus olarak nitelendiren yönetmen Brian De Palma, yaralarını sarmak için kolları sıvadı ve İç Savaş döneminde geçen bir hikâyeye sahip yeni dizisini hazırlamaya başladı.

 

Yaralı Yüz (Scarface) ve Günah Tohumu (Carrie) gibi filmlerin ünlü yönetmeni Brian De Palma, yakın zamanda yayınlanan “A French Village” dizisinin bir uyarlaması olan “Newton 1861” adlı yeni bir diziye hazırlanıyor.

 

Dizi, Fransa’da II. Dünya Savaşı sırasında küçük bir köyün sakinlerinin yaşadığı olayları anlatıyor. Ancak, diziyi Amerika’ya uyarlarken, De Palma’nın hikaye üzerinde bazı büyük değişiklikler yaptığı varsayılıyor çünkü dizi, II. Dünya Savaşı yerine, İç Savaş sırasında Kentucky’i konu alacak. Bunu yaparken de, örnek alınan Fransız serisinin temalarının çoğu kullanılacak ancak dönemin ırksal ve politik gerilimleri de projeye eklenecek.

 

Umarız ki, bu seri hakkında kısa süre sonra daha fazla bilgi alacağız. Ancak De Palma’nın çalışmaya bağımlı olduğu ve “Newton 1861” dizisiyle ilgili hırsla bir çalışma yürüttüğü de konuşulanlar arasında.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle