Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta (26 Nisan 2019)

Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta (26 Nisan 2019)

  28 Nisan 2019

  610 Okunma

  26 Nisan 2019 haftasında 2’si Türk yapımı toplam 7 film vizyona giriyor.

 

26 Nisan 2019 haftasında 2’si Türk yapımı toplam 7 film vizyona giriyor. “Avengers: Endgame” 25 Nisan Perşembe günü vizyondaki yerini alırken, kalan 6 film 26 Nisan Cuma günü izleyicileriyle buluşacak.

 

Avengers: Endgame

Avengers serisinin önceki filmi Infinity War’la korkunç titan Thanos amacına ulaşmış ve evrenin neredeyse yarısını yok etmiştir. Marvel evreninde bir devri kapatıp yeni bir devri açacak olan filmde kahramanlarımız, Captain Marvel, Black Widow, Ant-Man, Nebula, Iron Man, Captain America, Spiderman, The Wasp ve Thor karakterleri her şeyleri pahasına Thanos’a karşı mücadeleyi sürdürecekler.

Eve Dönüş

Madde bağımlılığı sebebiyle başını belaya sokup, bir Noel arifesinde eve dönen Ben ve hiçbir şeyden haberi olmamasına rağmen, olayı kavramakta çok gecikmeyen annesi Holly’nin 24 saatlik hikayesini anlatan Eve Dönüş, merakla beklenen filmler arasında yer alıyor.

Corgi

3 boyutlu animasyon filmi “The Queen’s Corgi”, Kraliçe Elizabeth’in sadık dostu Corgi ırkı bir köpeğin kaybolduktan sonra yaşadığı maceraları konu alıyor. Fincanlarda, şapkalarda ve hatta trenlerin üzerinde bir fotoğrafları olan ünlü ve soylu Corgi Rex, kaybolur ve kendisini içinde bir dövüş klübü de bulunan bir barınakta bulur.  Bu macera Rex’in arkadaşlığı, aşkı ve en önemlisi kim olduğunu keşfetmesine vesile olur.

Hasbihal

35 yaşlarında, ailesiyle yaşayan, sürekli kitap okuyan ve obsesif bir karakter olan Hasbi oldukça sert bir baba ve bir o kadar sevecen bir anneye sahiptir. Hasbi, komşu kızı Müjgan’a da platonik olarak aşıktır, ama Müjgan’da zengin ve şımarık Tanberk ile flörtleşmektedir. Ancak Müjgan-Tanberk ilişkisi, Tanberk’in karakteri yüzünden yürümez. Konudan bi haber olan Hasbi ise, Müjgan’ı sevgilisinden ayırmak için uygunsuz bir plan yapar ve başını belaya sokar.

SIFIR: Etkisiz Eleman

İlkokul yıllarında bir travma yaşayan Vecdi’nin bu travmanın üzerinde bıraktığı psikolojik etkiden kurtulmaya çalışmasına odaklanıyor. 40 yaşında olan Vecdi bir avukattır ancak içine kapanıklığı yüzünden dava kazanamamaktadır. Karısı Gülay’la beraber pasifliğinden kurtulmanın yollarını arayan Vecdi’yi trajikomik bir serüven beklemektedir.

Nebula

Ruhun doğadaki yerini keşfeden Hay’ın çıktığı yolculuğu konu alan film Hay’ın, yedi yaşındayken açık arazide ölü bir at bulması ile başlıyor. Yetişkinlerin gözünde bir at leşine dönüşen bu sorundan kurtulmak için verilen çaba onu yetişkinliğinde bile etkileyecek bir anıya dönüşür. İlerleyen yaşlarında kurban keserken, kendi bacağını da kesmesiyle yeniden ortaya çıkar ve Hay madde ile canlının uyumuna, ruhun doğadaki yerine tanık olduğu kaçınılmaz bir yolculuğa çıkar.

Seninle Başım Dertte

Yvonne’ın eşini kaybetmesinin ardından, herkesin gözünde kahraman olan komiser eşinin aslında rüşvetçi biri olduğunu öğrenir. Üstelik, masum bir insanın hapse girmesine de sebep olmuştur! Bunun manevi ağırlığı altında ezilen Yvonne, hapisten salıverilen Antoine’a kendini başka bir kimlikle tanıtır ve hayatı mahvolmuş bu adama bir şekilde yardımcı olmayı kendine görev edinir.

İyi seyirler dileriz!

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle