Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta (5 Nisan 2019)

Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta (5 Nisan 2019)

  6 Nisan 2019

  344 Okunma

5 Nisan 2019 haftasında 3'ü Türk yapımı toplam 7 film vizyona giriyor. Hayvan Mezarlığı Stephen King’in aynı isimli romanından, ikinci defa sinema perdesine uyarlanan korku filmi Dr. Louis Creed ve ailesinin yaşadığı trajediler sonra yaşanan korku zincirini konu alıyor. Yaşadıkları trajedinin üzerine, şehir yaşamından uzaklaşarak kırsala taşınan ailenin, kedilerine bir kamyon çarpar. Kedilerin...

5 Nisan 2019 haftasında 3’ü Türk yapımı toplam 7 film vizyona giriyor.

 

Hayvan Mezarlığı

Stephen King’in aynı isimli romanından, ikinci defa sinema perdesine uyarlanan korku filmi Dr. Louis Creed ve ailesinin yaşadığı trajediler sonra yaşanan korku zincirini konu alıyor. Yaşadıkları trajedinin üzerine, şehir yaşamından uzaklaşarak kırsala taşınan ailenin, kedilerine bir kamyon çarpar. Kedilerinin evin yakınındaki hayvan mezarlığına gömmeleri ise korkunç olayların başlangıcı olur.

Shazam! 6 Güç

Birçok koruyucu ailenin yanına verilmiş ve kaçmış kimsesiz bir çocuk olan 14 yaşındaki Billy Batson kendisini yanına alan son ailede, başka kimsesiz çocuklarla birlikte yaşama şansı bulur. En yakın arkadaşı ise engelli bir genç olan Freddy olur. Billy, bir gün metroda yolculuk ederken karşısına çıkan antik çağlardan kalma büyücü, ona adını söylediği anda Billy’ye yetişkin bir süper kahramana dönüşme gücü verir. Shazam! olarak güçlerini keşfetmeye çalışan Billy, bir yandan da kötü kalpli Dr. Thaddeus Sivana’yı durdurmakla uğraşacaktır.

Shazam! 6 Güç’de kaslı vücudunun içinde Solomon, Herkül, Atlas, Zeus, Aşil ve Mercury’un güçlerini taşıyan bir çocuğun eğlenceli maceralarıni izleyeceğiz.

Hababam Sınıfı Yeniden

Türkiye’nin gelmiş geçmiş en sevilen sınıfı olan Hababam Sınıfı’nda bu yıl herkes bambaşka bir heyecan içerisinde! Çünkü bütün öğrenciler ve hocaları etkileyecek bir değişim yaşanıyor; Çamlıca Lisesi karma eğitime geçiyor! Sınıfa dahil olacak kız öğrencilerle, Hababam’ın renkli karakterlerinin maceraları çok eğlenceli olacak. Hababam’ın kız ve erkek öğrencilerini önce rakip, sonra müttefik olarak beyaz perdede izleyeceğiz.

Dumbo

Tim Burton’ın bakış açısıyla uçan fil Dumbo’nun mücadele içindeki bir sirke katılıp buradaki arkadaşlarıyla beraber sirkin karanlık sırlarını keşfetmesini konu alan film, sirkin kurtarılma mücadelesini gözler önüne seriyor. Sirkin sahibi Max Medici, eski yıldız Holt Farrier ve çocukları Milly ve Joe’yu, çok büyük kulakları yüzünden sirkte alay konusu olan yavru bir filin bakımı için işe alır. Ancak, Dumbo’nun uçabildiğini fark etmeleriyle, sirk için muhteşem bir dönüşüm yaşanacaktır.

İhtiyar Adam ve Silah

Film, ömrü boyunca birçok kez hapisten kaçmış ve 70 yaşında gerçekleştirdiği son kaçıştan sonra jübilesi olarak son bir soygun serisine girişen Forrest Tucker’ın öyküsüne odaklanıyor. Old Man and The Gun Amerika’nın en ünlü banka soyguncularından olan Tucker’ın gerçek hayat hikayesinden uyarlanıyor. Ekibiyle birlikte giriştiği soygunlarda, kamuoyunun da sempatisini kazanan Tucker’ın çetesini hırslı bir dedektif çökertmeyi kafasına koyar. Yaşlı adam bu son macerayı yaşarken bir de gönlünü kaptırır.

Benden Hikâyesi

Benden Hikayesi ünlü yazar Sait Faik Abasıyanık’ın hayatını konu alıyor. Sait Faik’in yazarlık serüveni, yazarın kendi ağzından anlatılırken; belgesel filmde aynı zamanda unutulmaz Sait Faik öykülerine de yer veriliyor. Film ismini, Sait Faik’in bizim için endişelendiği o meşhur Son Kuşlar hikâyesindeki son pasajdan alıyor.

Suç Unsuru

Suç Unsuru, iki ev arkadaşının bir ev baskını sonucunda ve bir soruşturmanın ortalarına düşmelerini anlatıyor. Yeni taşındıkları evdeki ilk sabahlarına polis baskınıyla uyanan Celal ve Buğra, yapılan bir ihbar sonucunda şüpheli sıfatı ile Komiser Baran tarafından sorgulanmaya başlarlar. Celal oldukça çenesi düşükse, Buğra az konuşan ve ağırkanlı tavırları nedeniyle şüphe uyandırıcıdır. Ancak sorgu ilerledikçe komiserin kendisi de iki arkadaş kadar şaşkınlık yaşamaya başlar.

İyi seyirler dileriz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle