Watchmen Fragmanı İzleyiciyle Buluştu!

Watchmen Fragmanı İzleyiciyle Buluştu!

  10 Mayıs 2019

  536 Okunma

Bu sonbaharda, çok önemli dizileri ekranlara getiren HBO kanalında izleyiciyle buluşması heyecanla beklenen dizi “Watchmen”den fragman geldi!“Watchmen”, tüm zamanların en iyi çizgi romanlarından olan, aynı adlı eserden uyarlanacak. Süper kahramanların ortaya çıkmasıyla tarihin akışının değiştiği alternatif bir evrende geçen “Watchmen”, Time dergisinin

Bu sonbaharda, çok önemli dizileri ekranlara getiren HBO kanalında izleyiciyle buluşması heyecanla beklenen dizi “Watchmen”den fragman geldi!

 

“Watchmen”, tüm zamanların en iyi çizgi romanlarından olan, aynı adlı eserden uyarlanacak. Süper kahramanların ortaya çıkmasıyla tarihin akışının değiştiği alternatif bir evrende geçen “Watchmen”, Time dergisinin “En İyi 100 Roman” listesinde de yer alıyor! Nükleer bir yıkımın yaşanacağı bir dünyada geçen Watchmen, süper kahramanların mücadelesini ve soğuk savaş dönemini konu alıyor.

Daha önce beyaz perdeye uyarlanan “Watchmen”i, bu sefer “Lost”un yaratıcıları arasında yer alan Damon Lindelof beyaz ekrana uyarlıyor. İlk sezonu 10 bölüm olarak planlanan dizinin oyuncu kadrosunda ise Yahya Abdul-Mateen II, Adelaide Clemens, Frances Fisher, Andrew Howard, Jeremy Irons gibi isimler yer alıyor.

Merakla beklenen “Watchmen” dizisinden yayınlanan fragmanı yukarıdan izleyebilirsiniz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER