Will Smith, Serena ve Venus Williams ‘ın Babasını Oynayacak

Will Smith, Serena ve Venus Williams ‘ın Babasını Oynayacak

  6 Mart 2019

  257 Okunma

Hollywood fısıltı gazetesine göre, tenis efsaneleri Serena ve Venüs Williams’ın hikayeleri üzerine çekilmesi planlanan King Richard isimli filmde, kızların babasını canlandırması için Will Smith ile anlaşıldığı konuşuluyor. Geçtiğimiz günlerde, 2021’de vizyonda yer bulması planlanan Suicide Squad filminde Will Smith’in yer almayacağı açıklanmıştı. Çok kısa süre sonra ise, Will Smith için yeni ...

Hollywood fısıltı gazetesine göre, tenis efsaneleri Serena ve Venüs Williams’ın hikayeleri üzerine çekilmesi planlanan King Richard isimli filmde, kızların babasını canlandırması için Will Smith ile anlaşıldığı konuşuluyor.

 

Geçtiğimiz günlerde, 2021’de vizyonda yer bulması planlanan Suicide Squad filminde Will Smith’in yer almayacağı açıklanmıştı. Çok kısa süre sonra ise, Will Smith için yeni bir proje konuşulmaya başlandı. Tenis efsaneleri Serena ve Venüs Williams’ın hayatlarını ve onları bu noktaya getirmek için babaları Richard Williams’ın yaptığı fedakarlıkları konu alacak olan King Richard isimli filmde, kız kardeşlerin babasını Will Smith’in canlandırılacağı dedikoduları yayıldı.

Zach Baylin tarafından kaleme alınan King Richard’ta, hiç tenis geçmişi ve bilgisi olmayan Richard Williams’ın, kızlarının kariyerini adım adım nasıl planladığı anlatılacak. Richard Williams, kızları henüz 4 yaşındayken, onların kariyer planını 78 sayfalık bir dosya olarak hazırlamış, ardından da onlara tenis oynamayı öğretmiş. King Richard, bu çalışmalara ve çalışmaların sonucunda Williams kardeşlerin nasıl efsane olduğuna ışık tutacak. Tenis efsanesi kız kardeşlerden Serena Williams’ın 23, Venüs Williams’ın ise 7 Grand Slam Turnuva galibiyetiyle tenis dünyasına altın harflerle isimlerini yazdırdıkları, görmezden gelinemeyecek bir gerçek.

Detayları konusunda henüz çok fazla bilgi olmayan bu projeyle birlikte, Will Smith’in programı epey yoğunlaşmış gibi görünüyor. Will Smith’i 24 Mayıs’ta Aladdin, 6 Eylül’de Ajanlar İş Başında ve 11 Ekim’de Gemini Man’de beyaz perdede izleyeceğiz. Ayrıca Smith’i 2020’de, Bad Boys for Life’ta Dedektif Mike olarak da göreceğiz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle