Wonder Woman 1984 Filminden Yeni Bir Afiş Yayınlandı!

Wonder Woman 1984 Filminden Yeni Bir Afiş Yayınlandı!

  7 Haziran 2019

  408 Okunma

Serinin yayınlanan ilk filminde de olduğu gibi yönetmenliğini Patty Jenkins’in üstleneceği ikinci filmde, Gal Gadot’un canlandırdığı Diana Prince karakterinin 80li yıllardaki muhteşem maceralarınu izleme şansımız olacak.   DC Sinematik Evreni’nin bugüne kadar ki en başarılı yapımı olarak kayıtlara geçen Wonder Woman’ın devam halkası olan Wonder Woman 1984 filmindeişlenilen zamanın 80’ler olması...

Serinin yayınlanan ilk filminde de olduğu gibi yönetmenliğini Patty Jenkins’in üstleneceği ikinci filmde, Gal Gadot’un canlandırdığı Diana Prince karakterinin 80li yıllardaki muhteşem maceralarınu izleme şansımız olacak.

 

DC Sinematik Evreni’nin bugüne kadar ki en başarılı yapımı olarak kayıtlara geçen Wonder Woman’ın devam halkası olan Wonder Woman 1984 filmindeişlenilen zamanın 80’ler olması nedeniyle kaçınılmaz olarak bahsi geçecek olan Sovyetler ve Soğuk Savaş senaryo içerisine harmanlanmış. Chris Pine, Pedro Pascal, Robin Wright ve Connie Nielsen’ın da kadrosunda yer aldığı filme kötü karakter Cheetah olarak eklenen Kristen Wiig ile oyuncu kadrosunun gücünü daha arttıran filme ait yeni posterde Wonder Woman’ı yeni altın zırhı içinde görüyoruz.

 

Wonder Woman 1984, 5 Haziran 2020’de vizyona girecek.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER