Woody Allen’ın Filmi A Rainy Day in New York’tan İlk Fragman

Woody Allen’ın Filmi A Rainy Day in New York’tan İlk Fragman

  18 Mayıs 2019

  582 Okunma

Ünlü yönetmen, senarist ve oyuncu Woody Allen’ın, Amazon’la 68 milyon dolarlık bir dava açılmasına vesile olan “A Rainy Day in New York” isimli filminden ilk fragman paylaşıldı.2016 yılında, Allen’ın filmlerinin dağıtımını dev e-ticaret sitesi Amazon’un yapması üzerine varılan anlaşmanın ardından, Amazon, Woody Allen’a 25 yıl önce, evlatlık kızı Dylan Farrow'un kendisine yönelttiği taciz suçl...

Ünlü yönetmen, senarist ve oyuncu Woody Allen’ın, Amazon’la 68 milyon dolarlık bir dava açılmasına vesile olan “A Rainy Day in New York” isimli filminden ilk fragman paylaşıldı.

 

2016 yılında, Allen’ın filmlerinin dağıtımını dev e-ticaret sitesi Amazon’un yapması üzerine varılan anlaşmanın ardından, Amazon, Woody Allen’a 25 yıl önce, evlatlık kızı Dylan Farrow’un kendisine yönelttiği taciz suçlamalarını sebep göstererek, bu yılın başında anlaşması feshetmişti. Bu fesih doğrultusunda da Amazon, Allen’ın “A Rainy Day in New York” (New York’ta Yağmurlu Bir Gün) filmini dağıtmayacağını açıklamıştı.

Bu anlaşma feshinin ardından, Allen, Amazon’a açtığı davayla oldukça konuşulmuş, filmin ismi de oldukça bilinir hale gelmişti. Allen’ın Facebook sayfasından herhangi bir açıklama yazmadan paylaştığı yaklaşık 2.5 dakikalık fragman filmi merak eden sinemaseverleri oldukça heyecanlandırdı.

Jude Law, Selena Gomez, Elle Fanning, Rebecca Hall, Suki Waterhouse, Timothee Chalamet gibi ünlü isimleri buluşturduğu güçlü kadrosuyla da göz dolduran olan “A Rainy Day in New York”un, karmaşık süreçten dolayı vizyon tarihi de net değildi. Imdb’nin duyurusuna göre film ilk olarak 18 Eylül’de Fransa’da vizyondaki yerini alacak.

Woody Allen’ın olaylı filmi “A Rainy Day in New York”un ülkemizde vizyona girip girmeyeceği ise henüz bilinmiyor. Filmden yayınlanan ilk fragmanı yukarıdan izleyebilirsiniz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER