Woody Allen’ın Yeni Projesi Belli Oldu

Woody Allen’ın Yeni Projesi Belli Oldu

  7 Haziran 2019

  356 Okunma

Ünlü yönetmen Woody Allen, son yıllarda yayıncı ve yapımcı şirket bulmak konusunda yaşadığı zorluklara yeni bir tanesini daha ekledi. Amazon Grup ile anlaşması da sona eren Allen, şimdi de İspanya’ya geri dönüyor.    Amerika’da finansman bulma sorunu yaşayınca 2007 yılında Avrupa turuna başlayarak filmlerini İspanya, Fransa, İtalya gibi farklı Avrupa ülkelerinde çeken Allen; düşük bütçeli filml...

Ünlü yönetmen Woody Allen, son yıllarda yayıncı ve yapımcı şirket bulmak konusunda yaşadığı zorluklara yeni bir tanesini daha ekledi. Amazon Grup ile anlaşması da sona eren Allen, şimdi de İspanya’ya geri dönüyor. 

 

Amerika’da finansman bulma sorunu yaşayınca 2007 yılında Avrupa turuna başlayarak filmlerini İspanya, Fransa, İtalya gibi farklı Avrupa ülkelerinde çeken Allen; düşük bütçeli filmleriyle ödül alması daha kolay olduğunu ve yıldız oyuncuları ikna etmesi daha kolay olduğunu anlaması sebebiyle son altı filmi için ülkesi Amerika’ya tekrar geri dönüp orada çekmişti. Amerika’da beklediği yüksek hasılat oranlarına erişemese de az önce saydığımız nedenlerle her yıla bir film sığdırma prensibi edinen Allen 2018 yılı için hazırladığı A Rainy Day in New York filmi, aleyhinde açılan taciz davası nedeniyle tepkilerden korkan Amazon tarafından vizyona sokulmayınca yönetmen stüdyoya bu yıl dava açmıştı. Alınan son haberlere göre Amazon-Allen anlaşması sona ermiş. Bu çekişmeli dava süreci ve aleyhindeki taciz davası nedeniyle iyice mimlenen Allen, ABD’de dağıtımcı bulamadığı için tekrar Avrupa’ya dönüyor.

 

Her zamanki gibi romantik komedi türünde çalışacak olan yönetmenin yeni filmi için rotayı İspanya’ya çevirdiği duyuruldu. Sevimli bir çiftin San Sebastian Film Festivali’ne katılmak için İspanya’ya gelmelerini ancak burada beklenmedik bir şekilde başka kişilere âşık olup birbirlerini aldatmaları ile aşk hikayelerinin bir anda sadakatsizlik hikayesine dönüşmesini konu alan isimsiz filmin başrollerini Avrupalı oyuncular Christoph Waltz, Elena Anaya, Sergi Lopez, Louis Garrel gibi isimlere eşlik eden tek Amerikalı oyuncu ise Gina Gershon olacak.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle