X-Men: Dark Phoenix Filminin Karakterlerine Özel Afişler Yayınlandı

X-Men: Dark Phoenix Filminin Karakterlerine Özel Afişler Yayınlandı

  30 Nisan 2019

  568 Okunma

Geri sayımın hızlandığı bu günlerde X-Men serisinin yeni filmi Dark Phoenix’e ait yeni haberlerin peş peşe gelmesini zaten bekliyorduk! Şimdi ki haberimiz ise karakterlere özel hazırlanan posterler!    Bugüne dek yayınlanan fragmanlar ve posterlerle tansiyonun arttırıldığı yetmezmiş gibi bir de karakterler için özel olarak hazırlanmış posterlerinin sunulduğu filmin yönetmenliğini ve senaristliğ...

Geri sayımın hızlandığı bu günlerde X-Men serisinin yeni filmi Dark Phoenix’e ait yeni haberlerin peş peşe gelmesini zaten bekliyorduk! Şimdi ki haberimiz ise karakterlere özel hazırlanan posterler! 

 

Bugüne dek yayınlanan fragmanlar ve posterlerle tansiyonun arttırıldığı yetmezmiş gibi bir de karakterler için özel olarak hazırlanmış posterlerinin sunulduğu filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Simon Kinberg üstlendiği filmin kadrosunda Sophie Turner, Jennifer Lawrence, Jessica Chastain, James McAvoy, Michael Fassbender, Nicholas Hoult, Tye Sheridan, Evan Peters ve Summer Fontana gibi isimler yer aldı.

 

Sahip olduğu özel ve üstün güçler sayesinde dünyayı Apocalypse’den kurtarmayı başaran Jean Grey, Phoenix Gücü altısında kalarak kötülerin tarafına sürüklenmeye başlamışken,  Profesöz X ve ekibi ise genç Jean’in ruhunu kurtarmaya çalışmaktadır. Günden güne karanlığa çekilen ve tehlikeli olan Jean’in maceralarının konu alındığı filmin 7 Haziran’da vizyona girmesi bekleniyor.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER