Yeni Avatar, Star Wars ve Marvel Filmlerinin Vizyon Tarihleri Açıklandı

Yeni Avatar, Star Wars ve Marvel Filmlerinin Vizyon Tarihleri Açıklandı

  10 Mayıs 2019

  507 Okunma

Disney’in Fox’u satın almasının ardından, Disney’in yoğun programına Fox’tan gelecek yapımların nasıl entegre olacağı ve yapımların vizyon tarihlerinin ertelenip ertelenmeyeceği merak konusu olmuştu. Disney, bu merakı sonlandırarak önümüzdeki yıllarda vizyona girecek filmlerinin gösterim tarihlerini açıkladı. Şüphesiz en merak edilen Disney yapımlarından biri olan “Star Wars” serisinin yeni üç...

Disney’in Fox’u satın almasının ardından, Disney’in yoğun programına Fox’tan gelecek yapımların nasıl entegre olacağı ve yapımların vizyon tarihlerinin ertelenip ertelenmeyeceği merak konusu olmuştu. Disney, bu merakı sonlandırarak önümüzdeki yıllarda vizyona girecek filmlerinin gösterim tarihlerini açıkladı.

 

Şüphesiz en merak edilen Disney yapımlarından biri olan “Star Wars” serisinin yeni üçlemesinin ilk filmi, 16 Aralık 2022 tarihinde beyaz perdede seyirciyle buluşacak. “Star Wars: The Last Jedi”ın yönetmenliğini de üstlenen Rian Johnson’ın yazıp yöneteceği yeni üçlemenin ikinci ve üçüncü filmleri ise sırasıyla 20 Aralık 2024 ve 18 Aralık 2026 tarihlerinde gösterime girecek.

Yine çok merak edilen filmlerden olan “Avatar 2”nin yeni vizyon tarihi bir sene ertelemeyle 17 Aralık 2021 olarak açıklandı. Serinin devam filmleri “Avatar 3” 22 Aralık 2023’te izleyiciyle buluşurken, “Avatar 4” ise 19 Aralık 2024 ve son olarak “Avatar 5” 17 Aralık 2027 tarihlerinde vizyondaki yerini alacak.

2018 yılında gösterime girmesi planlanan fakat defalarca ertelenerek vizyona giremeyen “The New Mutants” ise, 3 Nisan 2020’de vizyondaki yerini alacak gibi görünüyor.

Ayrıca yine çok merak uyandıran Marvel’ın sinematik takvimi de açıklandı. Gişede bütün rekorları alt üst eden “Avengers: Endgame” ile bir dönemi kapanan Marvel Sinematik Evreni’nin yeni filmlerinin vizyon tarihleri belli olsa da, hangi tarihin hangi filme ait olduğu açıklanmadı. Fakat genel kanı, Scarlett Johansson’un başrolünde yer alacağı “Black Widow” filminin 1 Mayıs 2020 tarihinde gösterime gireceği yönünde oldu.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle