Yeni The Walking Dead Spin-Off’u Yolda

Yeni The Walking Dead Spin-Off’u Yolda

  10 Nisan 2019

  199 Okunma

The Walking Dead’in henüz ismi açıklanmayan ikinci spin-off dizisi, AMC'den resmi onayı aldı. AMC kanalında yayınlanan ABD yapımı zombi dizisi The Walking Dead’in 9. sezonunun sonunda final yapmasından sonra, dizinin Fear the Walking Dead isimli bir spin-off’u çekilmişti. The Walking Dead  evreninde geçen Fear the Walking Dead’in ardından yine aynı evrende geçecek olan ve henüz ismi belli olma...

The Walking Dead’in henüz ismi açıklanmayan ikinci spin-off dizisi, AMC’den resmi onayı aldı.

 

AMC kanalında yayınlanan ABD yapımı zombi dizisi The Walking Dead’in 9. sezonunun sonunda final yapmasından sonra, dizinin Fear the Walking Dead isimli bir spin-off’u çekilmişti. The Walking Dead  evreninde geçen Fear the Walking Dead’in ardından yine aynı evrende geçecek olan ve henüz ismi belli olmayan spin-off dizi için resmi onay çıktı. Yeni dizinin ilk sezonu 10 bölüm olarak planlandı ve dizinin 2020 yılında izleyicilerle buluşması için hazırlıklara başlandı.

Scott M. Gimple ve Matthew Negrete’in kaleminden çıkan ve yaz aylarında çekimlerine başlanacak dizi, iki kadın kahramanın, iyi ve kötüyü canlandırarak kıyasıya savaşacağı bir macerayı ele alacak. Yeni The Walking Dead spin-off’unda bakalım savaşı kim kazanıp sonsuza dek taraf değiştirecek?

The Walking Dead’in 10. yılında izleyicilerle buluşacak olan yeni spin-off dizisi, diziye bir saygı duruşu niteliğinde olacak. The Walking Dead evreninde geçen 3. dizi olacak olan spin-off, evrenin daha önce görmediğimiz karanlık tarafına da ışık tutacak. Scott M. Gimple’ın “The Walking Dead üzerine yeni bir mitoloji!” şeklinde kelimelere döktüğü spin-off’un oyuncu kadrosuyla ilgili ile henüz bir bilgi bulunmamakta.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle