Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Yönetmeni Belli Oldu

Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Yönetmeni Belli Oldu

  5 Temmuz 2019

  176 Okunma

Amazon Studios yapımı Yüzüklerin Efendisi Dizisi için detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yönetmen koltuğunu oturacak isim açıklandı. Dizinin yönetmenliği Jurassic World: Fallen Kingdom'dan tanıdığımız Juan Antonio Bayona'ya emanet.Amazon'un projesi ile ilgili yeni gelişmeyle birlikte projenin kadrosu biraz daha şekillendi. Dizinin Orta Dünya'da geçeceği ve Yüzüklerin Ef...

Amazon Studios yapımı Yüzüklerin Efendisi Dizisi için detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yönetmen koltuğunu oturacak isim açıklandı. Dizinin yönetmenliği Jurassic World: Fallen Kingdom’dan tanıdığımız Juan Antonio Bayona’ya emanet.

 

Amazon’un projesi ile ilgili yeni gelişmeyle birlikte projenin kadrosu biraz daha şekillendi. Dizinin Orta Dünya’da geçeceği ve Yüzüklerin Efendisi film serisinden önce geçen olaylara odaklanacağını biliyorduk zaten, yazarların Godzilla vs Kong ile adını duyuran JD Payne ve Patrick McKay olacağı da gelen bilgiler arasındaydı, şimdi ilk iki bölümü yönetecek ismin de Juan Antonio Bayona oldğunu öğrenmiş olduk.

 

McKay ve Payne’e yazarlar odasında eşlik edecek diğer isimlerinden Breaking Bad ve Game of Thrones gibi projelerde çalışmış olan Gennifer Hutchinson ve Bryan Cogman gibi isimleri içermesi bekleniyor.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER