Zac Efron ve Amanda Seyfried Yeni Scooby-Doo Animasyonunda Birlikte Yer Alacak

Zac Efron ve Amanda Seyfried Yeni Scooby-Doo Animasyonunda Birlikte Yer Alacak

  26 Mart 2019

  463 Okunma

2020’de vizyona girmesi planlanan Scooby-Doo’nun yeni animasyon filmi Scoob’da, Zac Efron ve Amanda Seyfried, Daphne ve Fred’i seslendirecekler.Filmin yönetmenliğini, Scooby-Doo! Abracadabradoo, Tom ve Jerry animasyon serisi, Çakmaktaşlar ve WWE: Smackdown Taş Devri ve The Looney Tunes Show tanıdığımız ünlü yapımcı ve yönetmen Tony Cervone üstleniyor. İlk bilgilere göre Scoob’un konusu ise ya...

2020’de vizyona girmesi planlanan Scooby-Doo’nun yeni animasyon filmi Scoob’da, Zac Efron ve Amanda Seyfried, Daphne ve Fred’i seslendirecekler.

 

Filmin yönetmenliğini, Scooby-Doo! Abracadabradoo, Tom ve Jerry animasyon serisi, Çakmaktaşlar ve WWE: Smackdown Taş Devri ve The Looney Tunes Show tanıdığımız ünlü yapımcı ve yönetmen Tony Cervone üstleniyor. İlk bilgilere göre Scoob’un konusu ise yaratıcısı Hanna-Barbera evrenindeki arkadaşlarıyla birlikte dünyayı Dick Dastarldly’nin kötülüklerinden korumaya çalışmasına odaklanıyor.

Yapımda Fred Jones’a Zac Efron, Daphne Jones’a ise Amanda Seyfried sesiyle hayat verecekleri haberi geldi. İlk defa 1969 yılında “Scooby-Doo: Where You?” adlı çizgi filmde tanınan Danua ırkı Scooby-doo’yu ise filmde Frank Welker seslendiriyor. Ayrıca Velma Dinkley’i Gina Rodriguez; Shaggy Rogers’ı  Will Forte; Kaptan Mağaradamı’nı  ise Tracy Morgan seslendirecek.

2002 yapımı “Scooby-Doo” filmi dünya çapında 275 milyon dolar kazanırken, iki yıl aradan sonra gelen Scooby-Doo: Monsters Unleashed filmi ise 180 milyon dolar hasılat ile gişeden ayrılmıştı.

Amerika’da 15 Mayıs 2020’de vizyonda kendine yer bulacak olan sevimli Danua Scooby-Doo’nun son animasyon filmi Scoob’un ülkemizde vizyona giriş tarihi henüz netlik kazanmadı.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER