Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
 1. İngiliz İşi

  İngiliz İşiİngiliz İşi

  Silahlı soyguncu ve suçlu olarak yaşamayı kariyer haline getirmiş Jack Cregan babasının cinayetini aydınlatmaya ve ondan kalan parayı bulmaya, hayatını tehlikeye atmak pahasına kararlıdır. İspanya ’nın muhteşem adası Marbella ve Londra ’nın karanlık underground ’unda geçen filmde Jack, peşindeki diğer suçlular ve kötü niyetli bir detektife rağmen amacına ulaşmaya ve babasının öcünü almaya çalışacaktır.

   

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    361

 1. George Clooneyli Catch 22 Dizisinden Afiş ve Fragman Yayınlandı
    1 sene Önce   775
  George Clooneyli Catch 22 Dizisinden Afiş ve Fragman Yayınlandı George Clooney’nin yönetmen, yapımcı görevlerini üstlendiği ayrıca oyuncu olarak da kadrosunda yer aldığı, Joseph Heller’ın aynı isimli romanından televizyona uyarlanan Catch-22 dizisinden yeni bir afiş ve fragman yayınlandı.   George Clooney yıllar sonra Catch-22 dizisiyle televizyona geri dönüyor. Dizide yönetmen, yapımcı ve oyuncu olarak görev alan Clooney’e Kyle Chandler, Christopher Abbott...
  Netflix’in Yeni Dizisi The Society’den Teaser Geldi
    1 sene Önce   309
  Netflix’in Yeni Dizisi The Society’den Teaser Geldi Netflix’in yeni dram türündeki gençlik dizisi The Society’nin ilk teaserı yayınlandı.  24 Mayıs tarihinde izleyiciyle buluşacak olan yapım, ebeveynlerinin olmadığı bir dünyada hayatta kalmaya çalışan gençlerin hikayesini konu alıyor. Gizemli bir şekilde, kendilerini yaşadıkları kasabanın tıpa tıp aynısında bulan bir grup genç, bulundukları yerde ailelerinin varlığına dair hiçbir emareye rastla...
  Batman Dizisi ‘Pennyworth’e İlk Bakış!
    1 sene Önce   540
  Batman Dizisi ‘Pennyworth’e İlk Bakış! Alfred Pennyworth’ü ekrana taşıyan 'Pennyworth’ten ilk teaser geldi
  Türk İşi Dondurma vizyonda!
    1 sene Önce   645
  Türk İşi Dondurma vizyonda! Yapımcı Mustafa Uslu, sinemaseverlerden aldığı destekle bu ülkenin hikayelerini beyazperdeye taşımaya devam edeceklerinin altını çizerek, "Beyazperdede insanların kalbine dokunmaya çalışıyoruz. Şu ana kadar yaptığımız filmlerle 13 milyon insanın kalbine dokunmayı başardık." dedi.
  Daniel Radcliffe İtiraf Gibi Açıklama Geldi
    4 ay Önce   369
  Daniel Radcliffe İtiraf Gibi Açıklama Geldi BBC Radio 4'a konuk olan İngiliz aktör itirafta bulundu. Daniel Radcliffe, alkolik olmasında Harry Potter rolünün etkisinin büyük olduğunu söyledi. Verdiği röportajda:
Background
Yorum Alanı