Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
 1. Kaçış Planı

  Kaçış PlanıKaçış Planı

  English, German, Arabic, Urdu

  Ray Breslin, yüzde yüz güvenli sayılan hapishanelere girerek hapishane açıklarını bularak kaçan bir güvenlik uzmanıdır. Kaçış tecrübelerini bir kitapta toplamıştır. Son görevinden sonra bir CIA ajanı Breslin ’in şirketini ziyaret eder ve ona kimsenin bilmediği çok güvenlikli bir hapishaneden kaçması için bir iş teklif eder. Breslin Teklifi kabul eder. Ancak bu hapishanenin kendi kitabı kullanılarak hazırlandığından haberi yoktur. Breslin bildiği hiçbir planı uygulamayacağı bu hapishanede bir ömür yatmakla karşı karşıya kalır.

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.7   186

 1. Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta – 12 Temmuz
    6 ay Önce   778
  Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta – 12 Temmuz 12 Temmuz 2019 haftasında 2’si Türk yapımı toplam 10 film vizyona giriyor.   Ölümcül Sular Amerika'nın Florida eyaletinde meydana gelen 250 km hıza sahip kasırga sonrası babasını kurtarmaya çalışan Haley’nin mücadelesine odaklanıyor. Bütün uyarılara rağmen, kaybettiği babasını bulmak için, girmemesi gereken bölgelere giren Haley, ağır yaralı babasını bulur ancak bölgeden çıkmaya çalışırken, aşm...
  Dave Bautista ve Kumail Nanjiani’li “Stuber”dan Eğlenceli Tanıtım!
    7 ay Önce   778
  Dave Bautista ve Kumail Nanjiani’li “Stuber”dan Eğlenceli Tanıtım! Dave Bautista ve Kumail Nanjiani başrollü "Stuber"dan yeni tanıtım filmi yayınlandı.
  Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta (8 Mart 2019)
    11 ay Önce   332
  Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta (8 Mart 2019) 8 Mart 2019  haftasında 3’ü Türk yapımı olan toplam 8 film vizyona giriyor. Captain Marvel  Brie Larson'ın Carol Denver yani Captain Marvel'a hayat verdiği yapım, 90'ların ortasında, dünyanın iki farklı uzaylı ırkının galaktik savaşı ortasında kaldığı zamanlarda, karakterin kendi geçmişini ve kim olduğunu keşfederek evrenin en güçlü kahramanlarından birine dönüşme hikâyesini ele alıyor. 1990'l...
Background
Yorum Alanı