1. Mükemmel Yedili – 720p Türkçe Düblaj İzle

  Mükemmel Yedili – 720p Türkçe Düblaj İzle

  720P Türkçe Dublaj

  Minik bir Meksika kasabası şeytanca haydut Calvera ve onun kana susuz arkadaşları kadar terörize edilmektedir. Yalnızca mükemmel yedili onları kurtaracak güce ve cesarete sahiptir. Kasabanın çiftçilerinin ne silahları, ne paraları, ne de saldırganlık eğilimleri vardır. Bu kişiler sınıra dürüst yol alır. Yolda ikiside işsiz olan Chris ve Vin sonradan ise içlerinde James Coburn, Charles Bronson ve Robert Vaughn ’nın da arasında bulunduğu beş kanun kaçağının onların yanında katılmasıyla muhteşem yediliyi oluştururlar. Bu yedili para için değil, macera için bu işe kalkışır. Ilk ilk kez başarı garanti gibi gözükse de Calvera vazgeçmez ve her yerde kan dökmek için geri gelir. Muhteşem Yedili kasaba halkını kurtarıp bitmiş özgürlüğüne kavuşturmak için bu filmi hakiki bir macera klasiğine dönüştürecek ölümüne bir savaşa girer.
  Alternatif Konu 2: Calvera meksikaya nefret edilen şey salmış olan bu azılı eşkıya meksika kadar hiç sevilmeyen hoşlanılmayan bir kişidir.Meksikanın başka bir kasabasında yaşamış Muhteşem yedili diye nam salmış olan grub fakat calvera ve ekibine kafa tutacak güce sahiptir.Kasabanın çiftçileri ne yazıki ne paraları vardır nede silahları vardır. Müthiş yedili ekibi 5 azılı suçlu ve 2 kardeşden oluşan bir ekipdir.Bu yedili kafada müsamaha için köylüye destek edecektir.Başta galibiyet kesin gibi gözüksede calvera bu işin peşini bırakmayacaktır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.9   92

Background
YORUMLARINIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR. LÜTFEN YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle