Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
 1. Normal İnsan Olma Yolları

  Normal İnsan Olma YollarıNormal İnsan Olma Yolları

  Spanish

  30 yaşında, tuhaf bir kız olan Maria ’nın hayatta tek bir amacı vardır: “normal” bir insan olmak. Fakat kendi sorununun ne olduğunu veya normal bir insanın nasıl davranması gerektiğini tam olarak bilmemektedir. Bir gün, diyet konusunda takıntılı bir adam olan Borja ile tanışır. Borja ve Maria bir anlaşma yaparlar. Maria ona kilo vermesi için yardımcı olacak, Borja ise Maria ’yı normal bir insan haline getirecektir.

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.3   204

 1. Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta
    3 ay Önce   901
  Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta 15 Kasım 2019 haftasında 2’si Türk yapımı toplam 7 film vizyona giriyor. Asfaltın Kralları 1966 yılında düzenlenen Le Mans Yarışı’nda yaşanılan gerçek olayları ışık tutuyor. Henry Ford II ve Lee Iacocca ikilisi, tuhaf ancak kararlı bir grup Amerikalı mühendis ve tasarımcıdan kendileri için özel bir araba yapmaları için istekte bulunurlar. Matt Damon’ın canlandırdığı otomotiv vizyoneri Carroll ...
  Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta (26 Nisan 2019)
    10 ay Önce   786
  Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta (26 Nisan 2019)   26 Nisan 2019 haftasında 2’si Türk yapımı toplam 7 film vizyona giriyor.
  4 Ocak vizyona giren filmler
    12 ay Önce   294
  4 Ocak vizyona giren filmler Sinema salonlarında bu hafta 2'si yerli, 8 film vizyona girecek. Haftanın öne çıkan yapımları ise; Cannes Film Festivali'nde "En İyi Senaryo Ödülü"nü kazanan "Üç Hayat", Paul Dano’nun ilk yönetmenlik denemesi "Yangın Yeri" ve yerli yapım "Bekarlığa Feda".
Background
Yorum Alanı