• HD
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
 1. Onur Savaşı

  Onur SavaşıOnur Savaşı

  Danish, English, Polish

  Oldukça etrafındaki insanlara benzemekte olan bir şahsiyetin nasıl olağanüstü vakalar yapabilecek olduğuna tanıklık edeceksiniz! Gerçek hayattan alınmakta olan hadiselerin etkisi altında alınarak yapılmakta olan Onur Savaşı, Jim Ellis adlı oldukça çekici bir yüzme öğretmenin Philadelipa ’nın belalı bölgelerinden bir tanesinde afro-amerikan tarzı yüzme takımını bulmasının geniş ve komedi dolu hikayesini anlatıyor. Lakin Ellis adına takımını suç ve ırkçı tutumlardan korumak ve sadece yüzmeye odaklanmalarını sağlamak pek de kolay olmayacaktır.

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8.3   114

 1. Vizyondaki Filmler – 29 Kasım 2019
    2 ay Önce   570
  Vizyondaki Filmler – 29 Kasım 2019   29 Kasım 2019 haftasında 4’ü Türk yapımı toplam 8 film vizyona giriyor. Midway 7 Aralık 1941 sabahı gerçekleşen Pearl Harbor saldırısının, II. Dünya Savaşı'nın çehresini nasıl değiştirdiğini ve bu saldırı sonrasında Amerika’nın fiilen savaşa katılma hikâyesini konu alıyor. Pearl Harbour saldırısının 7 ay ardından Pasifik Okyanus’unda gerçekleşen Midway Muharebesine odaklanan film hikayeyi Ja...
  Finding Jack İçin Hayata Geri Dönecek Ünlü
    3 ay Önce   741
  Finding Jack İçin Hayata Geri Dönecek Ünlü James Dean, CGI yardımıyla Finding Jack filminde yer alacak.
Background
Yorum Alanı