Demet Evgar

Demet Evgar, tiyatro ve sinema oyuncusu.

Manisa'da doğdu. Oyunculuğa 17 yaşındayken, Manisa'daki amatör bir topluluk olan Afsem Tiyatrosu'nda başladı. Sahneye ilk kez Ray Cooney'nin Kaç Baba Kaç oyunuyla çıktı. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nü bitirdi. Konservatuvar eğitimi sırasında arkadaşlarıyla Tiyatro Kılçık adında bir topluluk kurdu. Bu toplulukta oyuncu ve oyun yazarı olarak çalıştı. Kenter Tiyatrosu’nda ‘Aşk Çemberi’ adlı oyunda ve “Tiyatro Kılçık”ta “Takanlar ve Takılanlar” ve “Ayşegül Hindistan’da” adlı oyunlarda rol aldı. 

“Aslı ile Kerem”, “Bütün Çocuklarım” ve “Emret Komutanım” adlı televizyon dizilerinin yanı sıra “Banyo”, "Beyza’nın Kadınları" isimli sinema filmlerinde oynadı. 2007'de, Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda sahnelenen "Rock Müzikalleri'nde" rol aldı. 2009'da Mahsun Kırmızıgül'ün Güneşi Gördüm filminde Havar karakterini canlandırdı. 2010 yılında ise Yahşi Batı filminde Cem Yılmaz ve Ozan Güven ile başrolleri paylaşmıştır. Hemen ardından Vay Arkadaş filminde Mete Horozoğlu, Ali Atay ve Fırat Tanış ile birlikte oynamıştır. 

İlk olarak Türkmax'te yayınlanmakta olan, ardından Star TV'ye geçen 1 Erkek, 1 Kadın adlı televizyon dizisinde "Zeynep Yıldırım" karakterini canlandırdı.

 1. Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok yerli film
  FULL HD İZLE
  Fena Kedi Şerafettin – 720p Türkçe Düblaj İzle
  FULL HD İZLE
  Fena Kedi Şerafettin – 720p Türkçe Düblaj İzle 2016, Aksiyon Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Sıradan bir ilkbahar sabahı, kötü kedi Şerafettin ile yancıları martı Rıfkı ve fare Rıza akşamki mangal için hazırlıklarını sürdürmektedir. Gelgelelim, aynı gün içinde Şero ’nun başına gelmeyen kalmaz. Önce babası Tonguç göre evden kovulur, sonradan gözüne kestirdiği manitanın ölümüne sebep olur, yetmezmiş gibi düşmanlarının saldırısına uğrar, hayatı her tarafında şayet de ilk kez aşık olur ve nihayetinde Tacettin adında bir oğlu olduğunu öğrenir.
  • 2016
  • Turkey
  • 720P
  • IMDb 7.6
  • 210
  • 0
Demet Evgar Haberleri
Güzel ve başarılı oyuncu Demet Evgar “Sofra Sırları” filmindeki rolü ile 17. Dhaka Uluslararası Film Festivali’nden “En iyi Kadın Oyuncu” ödülü ile döndü.Göğsümüzü kabartan haberi, Evgar sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştı. Fotoğrafın altına bir de not yazan aktris başta yönetmeni Ümit Ünal olmak üzere, emeği geçenlere tek tek teşekkür etti.   2018 yapımı korku/komedi filmi...
 •   285
 •   0
Demet Evgar Resimleri