Yvonne Strahovski | Biyografi | Megafilmizle.Net

Yvonne Strahovski

Yvonne Jaqueline Strzechowski, sahne adıyla Yvonne Strahovski, Polonya kökenli Avustralyalı aktris. Chuck dizisindeki Sarah Walker rolüyle tanınmaktadır.

Polonya'dan Avustralya'ya göç etmiş Piotr ve Bożena Strzechowski çiftinin çocuğu olarak Sydney'in banliyösü Werrington Downs'da 30 Temmuz 1982'de dünyaya geldi. 12 yaşında oyunculuğa başladı. Western Sydney Üniversitesi'nin "Theatre Nepean" bölümünden tiyatro derecesiyle mezun oldu. Avustralya'da çeşitli filmlerde ve dizilerde rol almıştır. 2007'de başlayan Chuck dizisindeki CIA ajanı Sarah Walker rolüyle büyük bir üne kavuşmuştur. Amerikalı bir kahramanı canlandırdığı dizide, Versus The Ex isimli bölümde olduğu gibi Avustralya aksanını çok kısa da olsa kullanmıştır.

Ayrıca EA Games'in oyunu olan Mass Effect 2 de Miranda Lawson'a ses ve görüntüsünü vermiştir. Square Enix oyunu olan The 3rd Birthday de baş karakter olan Aya Brea'nın seslendirmesini yapmıştır. Dexter adlı diziye 7. sezonun 3. bölümünde giriş yaptı ve Hannah McKay karakterini 17 bölüm canlandırdı. Sinemada da çalışmaları olan Strahovski, I, Frankenstein, Manhattan Night gibi filmlerde oynadı. 2017'de başlayan The Handmaid's Tale dizisinde ise Serena karakteriyle izleyici karşısına çıktı.

2017'de Tim Loden ile evlenmiştir. Akıcı şekilde Lehçe konuşan Strahovski, bu özelliğini Chuck dizisinin "Chuck Versus The Wookiee" bölümünde ortaya koymuştur. 

 1. Batman: Büyük Öfke – 720p Türkçe Düblaj İzle
  FULL HD İZLE
  Batman: Büyük Öfke – 720p Türkçe Düblaj İzle 2016, Aksiyon Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Bruce Wayne ortadan kaybolur Wayne ’in nerede olduğu, hatta hayatta olup olmadığı bile bilinmez. Catwoman Batman ’in kayboluşunu araştırmaya başlar. İşte bu ekip bir yandan Bruce Wayne ’e ne olduğunu öğrenmeye çalışırken diğer yandan da Heretic tarafından yönetilen kötü adamlarla uğraş etmek zorunda kalacaklar. Jay Oliva ’nın yönettiği bu film ’e Jason O ’Mara, Yvonne Strahovski, Stuart Allan gibi isimler filme ses vermişlerdir.
  • 2016
  • USA
  • 720P
  • IMDb 6.8
  • 43
  • 0
Yvonne Strahovski Haberleri
Kadınları yalnızca birer üreme aracı olarak görenlerin yaşadığı hayali bir evrende geçen ünlü dizi
 •   256
 •   0
Yvonne Strahovski Resimleri

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle