Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
 1. Power Rangers

  Power RangersPower Rangers

  English, Mandarin

  90 ’ların kült televizyon dizisi olarak tarihte yerini almış Power Rangers, Shuki Levy ve Haim Saban ’ın aynı isimli çizgi film serisinden uyarlanmıştır. Yaşadıkları Angel Grove isimli kasabanın ve tüm Dünya ’nın bir uzaylı tehdit tarafından yok edilmeye çalışılmak üzere olduğunu öğrendiklerinde olağanüstü bir güç haline gelmeleri gereken beş sıradan genci anlatıyor. Kader tarafından seçilen genç kahramanlar, gezegenin kaderlerini de artık kendilerinden başkasının değiştiremeyeceğini fark ederler, ancak bunu yapmak için gerçek hayattaki sorunlarının üstesinden gelmek zorunda kalacaklardır ve sonucunda Power Rangers olarak bir araya geleceklerdir.

  Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi. Not: Dublaj olmayan bazı kısımlara Türkçe Altyazı da eklenmiştir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.0   302

 1. Aladdin Filminden Naomi Scott’lı Görseller Paylaşıldı
    10 ay Önce   777
  Aladdin Filminden Naomi Scott’lı Görseller Paylaşıldı Heyecanla beklenen “Aladdin” filminin vizyona girmesine bir aydan daha az zaman kala, tanıtım faaliyetleri hızla sürüyor. Bu tanıtım faaliyetleri çerçevesinde, filmden yeni görseller yayınlandı.Usta yönetmen Guy Ritchie’nin yönetmen koltuğunda oturduğu “Aladdin” 24 Mayıs 2019 tarihinde vizyona girecek. Uyarlama bir film olan ve live-action tekniği ile çekilen film; Agrabah pazarlarından yiyec...
Background
Yorum Alanı