Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
 1. Son Durak

  Son DurakSon Durak

  English, Spanish

  San Francisco ’da yaşayan gençler ve zenci adam Fruitvale adındaki Bart geçiş istasyonunda protesto eylemi yaparlar. Güvenlik güçleri eylemcileri dağıtmaya çalışır. Duyulan silah sesleriyle birlikte eylemcilerin sesi kesilir.
  Sonraki sahnelerdeyse 22 yaşında olan ve Area Körfezi bölgesinde yaşayan Oscar adlı delikanlıyı görürüz. Dünya henüz Noel arifesindedir. Fakat Oscar Hayward ’da işleri yoluna koymakla mücadele etmektedir. 2008 ’in son gününde yanında ailesi, arkadaşları, düşmanları ve hatta tanımadığı yabancıları alarak ‘sınırları ’ geçecektir…
  Genç sinemacı Ryan Coogler ’ın yazıp yönetmenliğini üstlendiği film dünya prömiyerini 2013 Sundance Film Festivali ’nde gerçekleştirdi.

  8.0
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

      7.5   2.599

 1. Top Gun: Maverick Filminden İlk Görseller Geldi
    8 ay Önce   797
  Top Gun: Maverick Filminden İlk Görseller Geldi Tom Cruise'lu yeni model Top Gun'dan poster paylaşıldı..
  Kadir İnanır’ı Sinemalarda Özleyenlere “Kapı” Gibi Müjde!
    1 sene Önce   453
  Kadir İnanır’ı Sinemalarda Özleyenlere “Kapı” Gibi Müjde! Usta oyuncu Kadir İnanır, yıllar sonra sinema izleyicisiyle buluşuyor. İnanı’ın Vahide Perçin ile başrollerini paylaştıkları “Kapı”, 12 Nisan’da vizyona giriyor!   En son 2012 yılında “Elveda Katya” filmiyle beyazperdede izleyicisini selamlayan ve Tatar Ramazan, Dila Hanım, Yılanların Öcü, Komser Şekspir ve Selvi Boylum Al Yazmalım gibi efsane filmleriyle hafızalardan silinmeyen usta oyuncu Kad...
Background
Yorum Alanı