Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
 1. T2 Trainspotting (Dublaj+Altyazılı) 7.6/10

  T2 Trainspotting (Dublaj+Altyazılı) 7.6/10T2 Trainspotting (Dublaj+Altyazılı) 7.6/10

  1080p English, Bulgarian, Scots

  İlk filmi izlemeden konuyu okumayınız tercih sizin iyi seyirler.
  Mark hayatının en büyük vurgunu yapıp kendi payının yanı sıra “kankalarınınkini” de alıp kaçtıktan sonra 20 yıl geçmiştir. Attığı bu büyük kazıktan sonra kaçıp Amsterdam ’a yerleşen Mark Renton ’un -inanması zor ama- düzenli bir işi ve bir aile hayatı vardır! Peki şeytan mı dürter, neden kalkar gelir Mark 20 yıl sonra İskoçya ’ya? Neden eski defterleri açar, yaraları kaşır ve Simon ve Tommy ’nin dinmemiş öfkesini yeniden kabartır? Mark Renton ’ın da bu sorulara kendisine göre cevapları elbette var!
  1996 yılında vizyona girdikten sonra olay yaratan Trainspotting ’in devam filmi “T2: Trainspotting”nin de yönetmenliğini Danny Boyle üstleniyor. Filmin başrollerinde ise tanıdık simalar Ewan McGregor, Robert Carlyle, Jonny Lee Miller, Ewen Bremner yeniden sahne alıyor.
  Bilgilendirme; Serinin diğer bölümü ’de kaçıranlar için güncellendi.

  Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi. Trainspotting 1 (Bir) (1996) Türkçe Dublaj veya Altyazılı izle T2 Trainspotting 2 (İki) (2017) Türkçe Dublaj veya Altyazılı izle
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.2   1.056

Background
Yorum Alanı