ÖNE ÇIKAN DİZİLER
Yabancı Dizi İzle | Türkçe Altyazılı Dizi İzle | HD Yabancı Diziler
Utopia Falls
FULL HD İZLE
Utopia Falls   
Utopia Falls izle Türkçe altyazı 2020. Gelecekte geçen yirmi dört genç, The Exemplar olarak bilinen yarışmaya katılmak için yaşayan son koloniden seçilir. Bu, isimlerini tarihe yazma şansıdır.Bir yaşlanma öyküsünü ele alan bir tür bükülmede, uzak gelecekteki bir kolonideki bir grup genç, tarihi, kültürel ve müzikal kalıntıların eski, yasaklanmış bir arşivini ortaya çıkarır. Bu keşif, onları kendilerine öğretilen her şeyi sorgulamaya ve gerçeği ortaya çıkarmak için gerçekliklerindeki değişimi ateşlemek için müziğin gücünü kullanmaya zorlar.Yeryüzünde yaşayan son kolonide, eyaletteki Exemplar eğlence yarışmasında aday olan Yeni Babyl Aliyah, dünyasını sonsuza dek değiştirecek olan Arşiv olarak bilinen bir keşfe rastlar. Aliyah arşivle rahmetli annesi arasında bir bağlantı keşfederken, hazırlıksız bir performans iktidardakilerin sabrı test eder. Phydra, Bogdi'yi hip-hop Inspired performansı hakkında sorgularken Aliyah, Bohdi'nin adaletsiz hapis cezalarına karşı protestolara ilham veren bir sivil haklar hareketinde örnek arkadaşı Adaylar'a liderlik eder. Aliyah ve arkadaşları, yaklaşan Exemplar grup turu için ilham almak için hip-hop'a bakarken, The Archive'da Tempo, insanlığın unutulmuş karanlık tarihini ortaya çıkarır. Aliyah, Apollo, Bohdi ve Brooklyn, kalkanın ötesinde bir yaşam olup olmadığını görmek için Yeni Babyl'in sınırına gelir. Reform sektörüne döndüğümüzde, Sage ve Mags kendilerini Otorite ile kızgın vatandaşlar arasındaki bir isyana sıkışmış halde buldular. Aliyah ve Exemplar adaylarının tümü, eylemlerinin Mahkemenin tepkisine nasıl yol açtığını anlamaya çalışırken yeni bir gerçeklikle mücadele ediyor. Yetkili Phydra, Arşivle bağlantılı olanları ortadan kaldırmaya çalışırken Aliyah, Yeni Babyl'e garip ziyaretçileri görür. Örnek yarı final yaklaşırken Aliyah, Yeni Babyl hakkında dünyayı sarsan bir sırrı öğrenir. Bohdi ve Aliyah, New Babyl'de gizli bir isyancı gruba katılırken Phydra, Mahkemede bir köstebeğin peşine düşer. Aliyah, Exemplar finalleri sırasında New Babyl'in gerçeğini ortaya çıkarmak için bir plan tasarlar, ancak Authority Phydra her ne pahasına olursa olsun Aliyah'ı durdurmaya kararlı olarak ona yaklaşmaktadır.Bilimkurgu dizisi izle 2020 yapımı yeni eserler diziayda.
 • IMDb 5.2
 • 1
 • 0
Helstrom
FULL HD İZLE
Helstrom   
Helstrom izle Türkçe altyazı 2020. Daimon ve Ana Helstrom, gizemli ve güçlü bir seri katilin oğlu ve kızıdır. Kardeşler, insanlığın en kötü korkularının izini sürerken karmaşık bir dinamiğe sahiptir - her biri kendi tutum ve becerileriyle.Bir Marvel kahramanı olan Helstron, yayın haklarının alınmasıyla beraber Hulutv tarafından tüm izleyicilerle buluşturuluyor. Daimon ve Ana kardeşler, katil ebeveynlerin çocukları olmakla beraber insanlığın korktuğu şeyleri araştırmaktadırlar. Daimon ve Ana Helstrom, sırasıyla Portland ve San Francisco'da yaşayan kardeşlerdir. Daimon, bir yandan Saint Teresa Ruh Sağlığı Merkezi'ne şeytani temelli yeteneklerini kullanan vakalarda yardım eden bir üniversite profesörüdür ve Ana, psişik güçleriyle suçluları kovalayan bir antika satıcısı olarak çalışır. Anneleri Victoria, Anne adında bir iblis tarafından şeytani mülkiyeti nedeniyle Saint Teresa'da tutulur. Kocası bir seri katil Satanistti. Keith Spivey'in şeytani bir mezara yapılan baskının ardından ortadan kaybolmasının ardından Daimon, Louise Hastings tarafından Vatikan'dan bir ajan olan Gabriella Rosetti ile çalışmak zorunda kalır. Ana ve müttefiki Bekçi mezarda garip bir iskelet keşfeder ve Ana kafatasını incelemeye götürür. Şüpheci olan Gabriella, Anne ile yüzleşir, ancak Daimon ve Hastings tarafından kurtarılması gerekir. Daimon, Annesinin duvara çizdiği bir sembolü bulur ve Ana aynı sembolü kafatası kafatasında bulur. Kardeşler, Saint Teresa'da yeniden bir araya gelir. Başka yerlerde, şeytani bir şekilde ele geçirilmiş bir Spivey, bir kamyon şoförüne saldırır. Helstrom, Marvel Comics karakterleri Daimon ve Satana Hellstrom'a dayanan, Paul Zbyszewski tarafından Hulu için yaratılan bir Amerikan yayın televizyon dizisidir. Marvel Sinematik Evreni (MCU) içinde bağımsız bir hikaye anlatıyor. Dizinin yapımcılığını Marvel Television ve ABC Signature Studios üstleniyor ve Zbyszewski şovmen olarak görev yapıyor. Tom Austen ve Sydney Lemmon sırasıyla, insanlığın en kötüsünü avlayan güçlü bir seri katilin çocukları olan Daimon ve Ana Helstrom'u canlandırıyor. Elizabeth Marvel, Robert Wisdom, June Carryl, Ariana Guerra ve Alain Uy da başrolde. Helstrom, Marvel Television'ın Adventure into Fear serisinin ilk dizisi olması planlanan Mayıs 2019'da Hulu'da bir dizi siparişi ile resmen duyuruldu. Çekimler Ekim 2019'dan Mart 2020'ye kadar Vancouver'da gerçekleşti. Dizinin gözetimi, Aralık 2019'da Marvel Televizyonu bu şirkete katıldığında Marvel Stüdyolarına taşındı. Helstrom, 16 Ekim 2020'de Hulu'da yayınlandı ve 10 bölümden oluşuyor.Bilimkurgu dizisi izle 2020 yapımı diziay durağında sorunsuz şekilde seyrin keyfini çıkarıyorsunuz.
 • IMDb 6.5
 • 11
 • 0
The Cabin with Bert Kreischer
FULL HD İZLE
The Cabin with Bert Kreischer   
The Cabin with Bert Kreischer izle Türkçe altyazı 2020. Bert Kreischer, kendi hayal dünyasında manyakça yaşadığı bir kulübesine gidiyor ve dünyanın en komik serüvenleri seyircilerle buluşuyor. 
 • IMDb 7.0
 • 38
 • 0
Cold Courage
FULL HD İZLE
Cold Courage   
Cold Courage izle Türkçe altyazı 2020. İki genç Finli kadının Studio şirketi için çalışıp başını çektiği dizide, sömürü, sefalet, açgözlü ve adaletin cezalandırmadığı insanlara ders vermek isterlerken kendileri tuzağa düşerler.Studio adlı bir birleşim kendince adamlar tutup, onların kanunu sağlaması için ellerine gerekli materyalleri verip göreve yolluyorlar. Tüm bu görevleri sağlam bir şekilde yerine getirdikleri düşünen Stuido topluluğu, şiddetin, sömürünün ve açgözlü insanlara yem olmanın eşiğine gelmiştir. Londra'daki iki genç Finli kadın, kendini kanunların ötesindeki kişilere adaleti sağlamaya adamış gizli bir grup olan Studio aracılığıyla amansız bir şekilde bir araya geliyor. Ancak sömürü, şiddet ve şirket açgözlülüğüne karşı savaşları yoğunlaştıkça, Studio'nun amaçları kendi araçlarını haklı çıkarmaya devam edecek mi?Suç dizisi izle 2020 yapımı diziay kalitesinin katkılarıyla.
 • IMDb 5.6
 • 36
 • 0
Long Way Up
FULL HD İZLE
Long Way Up   
Long Way Up izle Türkçe altyazı 2020. Charley Boorman ve Ewan McGregor adlı kafadengi iki arkadaş Amerikanın altını üstüne getirmeye kararlaştırıp Harley markalı motorlarıyla 21 bin mil seyahat etmeye kalkışıyor.Ewan McGregor, yaşamı tehdit eden bir kazanın ardından hayatlarında neyin önemli olduğunu değerlendirmek için en iyi arkadaşı Charley Boorman ile yeniden bir araya gelir. Ewan, Charley ve ekip, Güney Amerika'nın en güney ucu olan Ushuaia'ya iniş yapar, ancak kar ve mekanik sorunlar nedeniyle gerilim yükselir. Patagonya'ya doğru ilerleyen Ewan ve Charley, dünyanın en ücra köşelerinden birinde, şebeke dışında yaşayan insanlarla bir eko-pansiyonda kalır. Şili'ye geri dönen Ewan, Charlie ve ekip, And Dağları'nı geçmeden önce Şili'nin Bağımsızlık gününü kutlamak için tam zamanında varır. Ewan ve Charley, Arjantin'in kızıl kayalık arazisine doğru ilerlerken, ekibin bir üyesi irtifa hastalığıyla baş eder.Belgesel dizisi izle 2020 yapımı diziay sitesiyle sorunsuz keyif yaşa.
 • IMDb 8.4
 • 45
 • 0
Deaf U
FULL HD İZLE
Deaf U   
Deaf U, sağır ve işitme güçlüğü çekenlere hizmet veren özel bir üniversite olan Gallaudet Üniversitesi'ne giden bir grup öğrenciyi takip ediyor. DiMarco için dizinin amacı, sağır insanları hayatın her kesiminden insan olarak göstermektir.TV Rehberi'nden Megan Vick, Deaf U'nun "mükemmel oyuncu kadrosu sayesinde hemen ilgi çekici bir dizi" olduğunu söyledi ve belgesel dizilerini Netflix'in Cheer and Love on the Spectrum ile karşılaştırdı. Vick, Deaf U'yu "önceden yazılmamış ayırt edici özellikleri ... kalp ile ustalıkla dengelediği" konusunda övdü. Eleştirmen şöyle özetliyor: "Sağır U'nun kancası, bir topluluğun, dış dünyanın genellikle sadece bir engellilik olarak gördüğü bir kimlikle zengin ve dinamik bir kültür yarattığına ve şovun bu cephede ortaya koyduğuna açıkça içeriden bir bakış. Kalmak, şovun gerçek değerinin, bu öğrencileri, ilerlemekte olan güzel işler olarak tanımak ve olmayı amaçladıkları kişiye yatırım yapmaktır."Belgesel dizisi izle 2020 yapımı diziay sitesinin kesintisiz kalitesiyle.. 
 • IMDb 7.0
 • 38
 • 0
The Right Stuff
FULL HD İZLE
The Right Stuff   
The Right Stuff izle Türkçe altyazı 2020. ABD savaş pilotları, ilk Merkür astronotları olmak için deneysel uçak ve roketleri test etmek üzere işe alındı. Tom Wolfe'un 'The Right Stuff' kitabının TV uyarlaması.Chris Kraft ve ekibi, 100'den fazla yüksek yetenekli aday arasından Amerika Birleşik Devletleri Mercury programı için ilk yedi astronotu seçmekle görevlendirildi. 25 Temmuz 2017'de, National Geographic'in Tom Wolfe'un 1979 tarihli romanı The Right Stuff'ın ekran haklarını seçmek için Appian Way Productions ve Warner Horizon Television ile ortaklık yaptığı açıklandı. Dizi, Leonardo DiCaprio ve Jennifer Davisson ile birlikte yönetici yapımcılığını üstlenmesi beklenen Will Staples tarafından yazılacaktı. 10 Şubat 2019'da National Geographic'in prodüksiyona dizi siparişi verdiği Televizyon Eleştirmenleri Derneği'nin yıllık kış basın turu sırasında duyurulmuştu. İlk bölümü David Nutter'ın yönetmesi bekleniyordu. Baş yapımcılara Mark Lafferty ve Lafferty ile birlikte şov sorumlusu olarak da hizmet veren Lizzie Mickery dahil edildi. Dram dizisi izle 2020 yapımı diziay zevkiyle.
 • IMDb 7.3
 • 40
 • 0
Tiny World
FULL HD İZLE
Tiny World   
Tiny World izle Türkçe altyazı 2020.  Küçük Dünya izle Türkçe altyazı 2020. En küçük yaratıkların gözünden dünyaya bir bakış ve hayatta kalmak için yaptıkları olağanüstü şeylere tanık olun.Belgesel dizisinin başrolünde Paul Rudd olup diziyi anlatarak çekmektedir. Hayvanları ekranlara taşıyan bu belgesel, doğanın küçük kahramanlarının dünyaya nasıl katkı sağladığını izleyicilere ulaştırıyor. Ultra iyi bir görüntüsü ve şaşırtıcı hareketleriyle hayvanları bu kaliteli dizide takip edebilirisiniz.Belgesel izle hayvanlar alemi 2020 diziay keyfiyle.
 • IMDb 9.3
 • 48
 • 0
To the Lake
FULL HD İZLE
To the Lake   
To the Lake izle Türkçe altyazı 2020. Epidemiya izle Türkçe altyazı. Moskova'ya yayılan bir virüsten ötürü düm Rusya mustarip olmak üzere ve para artık değersiz bir varlıkken insanlar birbirlerinden zorbalık yoluyla ihtiyacı olan şeyi almaya çalışırlar.Bilinmeyen bir virüsün etkisiyle Moskova adeta ölüler şehrine döner. Elektrik, para ve tüm diğer değerler değerini kaybetti. İnsanlarsa hala hastalık bulundurmayan yiyecek ve yakıt için çaresizce savaşıyorlar. Ana karakter Sergei, sevdiği kadın ve otistik oğluyla şehrin dışında yaşıyor. Orası hala güvende. Buna rağmen, Sergei'den nefret etmesine rağmen eski karısını ve oğullarını kurtarmak için Moskova'ya koşar. Bir daha aynı çatı altında kalacaklarına asla inanmayan bu insanlar, geçmişi geride bırakmak ve ıssız bir adada izole bir av köşkü bulmak için kuzeye uzun, tehlikeli bir yolculuğa çıkmak zorunda kalır. Salgın, küresel bir felaketin ortasında bir aile draması. Rusya'daki ilk kıyamet sonrası TV şovlarından biridir ve Yana Vagner tarafından yazılan ve on bir dile çevrilen çok satan kitap Vongozero'ya dayanmaktadır. Rollerden birini Maryana Spivak canlandıracak (filmde baş rol, 2017'de Cannes'da "Jüri Ödülü" nü kazanan Andrei Zvyagintsev tarafından Loveless).,Bilimkurgu dizisi izle 2020 yapımı diziay farkıyla.
 • IMDb 7.0
 • 60
 • 0
The Good Lord Bird
FULL HD İZLE
The Good Lord Bird   
The Good Lord Bird izle 2020. Bir romandan alıntı yapılan dizide -Ethan Hawke'nin yazdığı- köleliğe karşı mücadele veren John Brown'u ekranlara taşıyor. Kendi ailesinin asker bir ferdi olan Brown, Harpers Ferry'deki 1859 baskınında da bulunmuştur.Ethan Hawke, National Book Award ödüllü romandan uyarlanan bu sınırlı dizide kölelik karşıtı John Brown rolünde. Hikaye, Brown'un Kansas'ta kölelikle savaşan kölelik karşıtı askerlerden oluşan karmakarışık ailesinin bir üyesi olan ve sonunda kendisini 1859'da Harpers Ferry'deki meşhur ordu deposu baskınında bulan kurgusal bir köleleştirilmiş çocuk olan "Soğan" ın bakış açısından anlatılıyor. İç Savaşı kışkırtan olay. Antebellum America'nın ve Amerikan toplumundaki ırk, din ve cinsiyetin sürekli değişen rollerinin komik ve dramatik bir hikayesi.Dram dizisi izle 2020 yapımı diziayda kesintisiz izle.
 • IMDb 6.9
 • 56
 • 0
NEXT
FULL HD İZLE
NEXT   
NEXT izle Türkçe altyazı 2020. Eski bir teknoloji CEO'su, haydut bir Yapay Zekanın ortaya çıkmasını durdurmak için bir İç Siber Güvenlik Ajanına katılır.NeXt, nabız hızlandırıcı eylemi teknolojinin hayatlarımızı nasıl istila ettiğini ve bizi henüz anlamadığımız şekillerde dönüştürdüğüne dair katmanlı bir incelemeyle birleştiren ölümcül, haydut bir yapay zekanın ortaya çıkışıyla ilgili itici, gerçeklere dayalı bir gerilim filmi.Bilimkurgu dizisi izle 2020 yapımı diziay keyfiyle.
 • IMDb 7.2
 • 53
 • 0
Song Exploder
FULL HD İZLE
Song Exploder   
Song Exploder izle Türkçe altyazı 2020. Sanatçıların çıkardığı güzel şarkılarda hangi hisle yazdığı, ne şekilde o sözleri kağıda döktüğünü anlatıyor ve eğlenceli bir belgesel gerçekleşiyor.Her sanatçı, şarkılarını katman katman parçalara ayırırken, müziğin ve şarkı sözlerinin arkasındaki kişisel ilhamla ilgili samimi içgörüleri paylaşırken, derinlemesine röportajları, arşiv görüntülerini ve ham kayıtları bir araya getiriyor.Belgesel izle 2020 yapımı diziay keyfiyle.
 • 64
 • 0
Emily in Paris
FULL HD İZLE
Emily in Paris   
Emily in Paris izle Türkçe altyazı 2020. Midwest'den genç bir Amerikalı kadın, Paris'teki bir pazarlama şirketi tarafından onlara bir Amerikan bakış açısı sağlamak için işe alındı.Emily in Paris, 2 Ekim 2020 tarihinde Netflix'te prömiyeri yapılan, Darren Star tarafından yaratılan bir Amerikan komedi-drama web televizyon dizisidir. Dizi, bir iş fırsatı için Paris'e taşınan ve kültür çatışması yaşayan Midwest'ten Amerikalı bir kadın olan Emily rolünde Lily Collins tarafından yönetiliyor. Aynı zamanda Ashley Park, Filipin Leroy-Beaulieu, Lucas Bravo, Samuel Arnold, Camille Razat ve Bruno Gouery.Komedi dizisi izle 2020 yapımı diziay sitesiyle.
 • IMDb 7.8
 • 73
 • 0
Sløborn
FULL HD İZLE
Sløborn   
Sløborn izle Türkçe altyazı 2020. Tüm dünyayı kasıp kavuran ölümcül bir virüs, Kuzey Denizi'ndeki bir adada yaşayan küçük bir topluluğu vurur.Sløborn; Syrreal Entertainment, ZDF, Tobis Film ve Nordisk Film tarafından üretilen bir Alman-Danimarka televizyon dizisidir. Dizi, yönetmen, senarist, yapımcı ve kameraman olarak görev yapan Christian Alvart tarafından kaleme alındı. Emily Kusche ve Wotan Wilke Möhring başrolleri oynuyor. Sløborn, 23 Temmuz 2020'de ZDFneo'da dört bölümlük bir yayınla televizyon galasını yaptı. Aynı gün, tüm sezon ilk olarak ZDFmediathek'te yayınlandı. Dizi, 24 Temmuz'da Blu-ray ve DVD olarak yayınlandı.Bilimkurgu dizisi izle 2020 yapımı diziay keyfiyle.
 • IMDb 6.9
 • 62
 • 0
Monsterland
FULL HD İZLE
Monsterland   
Monsterland izle Türkçe altyazı 2020. Canavar, kurt, şeytan gibi varlıkların bir arada olduğu bilimkurgu dizisi Monsterland, ekranlara olağan dışı olayları taşıyor.Düşmüş melekler ve kurt adamlar da dahil olmak üzere Gotik canavarlarla karşılaşmalar, kırık insanlar hayatlarını onarmak için çaresiz eylemlere sürüklenirler ve sonuçta insanla canavar arasında ince bir çizgi olduğunu gösterir.Her bölümünde farklı konuyu ekranlara taşıyan Monsterland, North American Lake Monsters adlı kitabın Nathan Ballingrud'un imzasıyla ekranlara taşınıyor. Monsterlands, olağandışı canavarlar, deniz kızları, şeytan ve tuhaf insanları konu ediniyor. İnsanlar tüm bu korku dolu yaratıkların içinde yaşam mücadelesi veriyor.Fantastik dizi izle 2020 yapımı diziay kalitesiyle.
 • IMDb 5.7
 • 57
 • 0
Patria
FULL HD İZLE
Patria   
Patria izle Türkçe altyazı 2020. Patria dizisi 2020. İspanya'nın kuzeyinde bulunan Bask Ülkesinde ETA terörizminden etkilenen iki ailenin hikayesi.Patria, Alea Media tarafından HBO Europe için HBO Latin Amerika'nın katılımıyla, Fernando Aramburu'nun aynı adlı romanına dayanan 2020 İspanyol tarihi drama web televizyonu sınırlı dizisidir. Aitor Gabilondo tarafından yazılan ve yazılan dizi, eskiden yakın arkadaş olan ve birisinin kocasının Bask terörist grubu ETA tarafından öldürülmesiyle yabancılaşan iki kadını konu alıyor. Sekiz bölümlük dizinin ilk iki bölümü 27 Eylül 2020'de HBO Europe, HBO Go, HBO Now ve HBO Max'te yayınlandı.Suç dizisi izle 2020 yapımı diziay farkıyla.
 • IMDb 8.4
 • 55
 • 0
Soulmates
FULL HD İZLE
Soulmates   
Soulmates izle Türkçe altyazı 2020. Bu, bundan 15 yıl sonra, bilimin gezegendeki herkesin hayatını değiştiren bir keşif yaptığı zaman gerçekleşir - gerçek aşkı bulmanın bedeli hakkında altı kışkırtıcı hikaye aracılığıyla ruh eşinizi bulmanın bir yolu.
 • 55
 • 0
The Walking Dead: World Beyond
FULL HD İZLE
The Walking Dead: World Beyond   
The Walking Dead: World Beyond izle Türkçe altyazı 2020. Dizi, bir önceki versiyonu Norman Reeuds ve Andrew Linconl gibi isimlerle dünyaya tanıtıldı bu versiyonundaysa zombi kıyameti sırasında büyüyen ilk nesle odaklanacak.Iris, topluluğunun esrarengiz bir müttefikini karşılarken Hope, ziyaretçinin amaçlarını sorgular. Bir mesaj kız kardeşlerin dünya görüşlerini altüst ederek onları evlerinin güvenliği ile ötesindeki dünyanın belirsizliği arasında karar vermeye zorlar. The Walking Dead: World Beyond, 4 Ekim 2020'de AMC'de prömiyeri yapılması planlanan, Scott M. Robert Kirkman, Tony Moore ve Charlie Adlard'ın aynı adlı çizgi roman serisine dayanan ve The Walking Dead serisinin üçüncü televizyon dizisi. Dizi, sona ermeden önce 10 bölümlük iki sezondan oluşacak.
 • 61
 • 0
DAVE
FULL HD İZLE
DAVE   
Dave izle Türkçe altyazı 2020. Genç bir rap hayranı olan Dave, bu dünyaya atılıp en iyisi olma emin adımlarla gidebilmek için arkadaşlarının desteğini bekler. Dave Burd, geleceğin en iyi rapçilerden olacağından emin olan nevrotik bir gençtir. Kendisinin iyi bir rapçi olacağından kuşkusu yokken arkadaşlarını da onu desteklemeleri için zorlar.Dave, 4 Mart 2020'de FXX'te gösterime giren, başlık karakterini oynayan rapçi / komedyen Lil Dicky ve Jeff Schaffer tarafından ortak olarak yaratılan bir Amerikan komedi televizyon dizisidir. Kevin Hart ve Greg Mottola, dizinin yapım ekibinin bir parçasını oluşturuyor.Komedi dizileri izle için doğru adrestesiniz. Dave dizisi, rap müziğin yükseldiği günümüzde sizi hem güldürecek hem de eğlendirecek.
 • IMDb 8.4
 • 84
 • 0
PEN15
FULL HD İZLE
PEN15   
PEN15 izle Türkçe altyazı 2019. 7. sınıfa başlayan ergen bir kızın kendinden büyüklerine ya da okulun popüler çocuklarına bakarak onların kötü davranışlarına özenmesini konu edinen komedi dizisi.PEN15, 8 Şubat 2019'da Hulu'da prömiyeri yapılan Maya Erskine, Anna Konkle ve Sam Zvibleman tarafından yaratılan Amerikan alaycı komedi web televizyon dizisidir. Dizide, Zvibleman, Andy Samberg, Akiva Schaffer, Jorma Taccone, Becky Sloviter, Marc Provissiero, Brooke Pobjoy, Debbie Liebling ve Gabe Liedman ile birlikte yönetici yapımcı olarak da görev yapan Erskine ve Konkle rol alıyor. Mayıs 2019'da Hulu, diziyi on dört bölümlük ikinci sezon için yeniledi ve ilk yarısı 18 Eylül 2020'de yayınlandı.Anna Kone ve Maya Ishii-Peters, 7. sınıfa başlarken her şeyi birlikte yapmak isteyen en iyi arkadaşlar. Anna, sevgilisi Alex'in dikkatini çekmeye çalışırken Maya, okuldaki en sevimli iki çocuk olan Brandt ve Dustin'in ona aşık olduklarına inanmaya yönlendirilir. Maya, Brandt ve Dustin'in ona zalimce bir oyun oynadığını öğrenip ona "UGIS" (Okuldaki En Çirkin Kız) adını verdikten sonra, Maya ağabeyini kendisine nasıl ayağa kalkacağını öğretmesi için ikna eder. Sylvanian Families oyuncaklarıyla oynamanın onları çocuksu yaptığını öğrendikten sonra, Miranda'nın garajında ​​bira içip kırbaç yapan havalı çocuklar, Miranda ve arkadaşlarıyla uyum sağlamaya karar verirler. Maya, mastürbasyonu keşfeder ve Anna, Maya'nın onu terk ettiğine inanırken onun hayatını kontrol etmeye başlamasına izin verir. Bu sırada Maya'nın annesi, merhum büyükbabası Ojiichan'ın onu her zaman izlediğini ve Maya'nın yeni keşfettiği eğlenceden utanmasına neden olduğunu söyler. Maya ve Anna, sonbahar konseri için sırasıyla okul bandında ve koroda solo yarışıyor. Anna, solosunu kazanır ve Alex'in dikkatini çekmeyi umarken, Maya, komşusu ve rakibi Sam'den doğaçlama bir solo öğrenmeyi üstlenir, böylece turnesinden eve gelip performansını izlemeye gelen müzisyen babasını etkileyebilir. . Bu arada Anna, Brendan adında tuhaf ama iyi niyetli bir çocuk olan ilk erkek arkadaşına kavuşuyor olabilir. Anna ve Maya, yanlışlıkla Heather'ın tangasına düştüklerinde popüler kız Heather ve annesiyle birlikte bir kamu hizmeti defilesinde sahne alırlar. Maya geri vermek istemediğini anlayana kadar tangayı okula takmaya başlarlar. Spice Girls temalı bir okul projesi için pratik yaparken Maya, dibs'i Posh Spice olmaya çağırır, ancak ırkı nedeniyle yapamayacağı söylenir. Diğer kızlar daha sonra Maya'ya daha çok ırkçı alaylar fırlatmaya başlarken, Anna da itibarından çok korkarak yardım etmeye başlar. Anna ve Maya, AIM adlarını alır ve Maya, Maya'ya sandığından daha yakın olabilecek gizemli bir adamla cilveli bir arkadaşlık kurduğu bir bekar sohbet odasına girer. Bu sırada Anna ve Brendan, yeni ilişkilerine fiziksel unsurlar eklemeye çalışır. Maya tam da başka bir kızla çıkmaya başladığında rakibi Sam'e karşı hisleri olabileceğini fark eder. Anna ve Maya, bir arkadaşlarının...
 • IMDb 7.9
 • 68
 • 0
Yabancı Dizi İzle, Son Çıkan Türkçe Altyazılı Yabancı Diziler Megafilmizle.Net'de İzlenir. 1080p Full HD Yabancı Dizi İzleme Sayfası.

şifresiz takipçi