Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
 1. Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması

  Warcraft: İki Dünyanın İlk KarşılaşmasıWarcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması

  720P Türkçe Dublaj

  Barışçıl Azeroth krallığı, yok olan ülkelerinden kaçarak yeni bir koloni arayışında olan ORK savaşçılarıyla karşı karşıya kaldığı bir savaşın eşiğinde durmaktadır. İki dünyayı birleştiren kapı açıldığında, bir ordu yıkımla karşılaşırken diğeri de yok olmayla karşı karşıya kalır. Bu zıt gruplardan iki kahraman, ailelerinin, halklarının ve ülkelerinin kaderini belirleyecek bir çatışma yoluna girerler. Böylece savaşın birçok yüzünü gösteren ve herkesin bir sebep uğruna savaştığı, görkemli bir güç ve fedakarlık efsanesi başlar.
  Alternatif Konu 2: World of Warcraft oyununun sinema filmi olan yapım farklı ırkların karşı karşıya geldiği fantastik bir dünyayı beyazperdeye taşıyor. Ork savaşçılarının ülkeleri yok olmuştur ve hayatta kalanlar yeni bir koloni oluşturmak amacıyla, Azeroth krallığının eteklerine gelirler. Azeroth krallığı barışçıl ortamdan yana olsa da eşikteki bu savaş kaçınılmazdır. İki dünyayı birleştiren kapı açıldığında, bir ordu yıkım bekler, diğeri de yok olma ihtimaliyle karşı karşıyadır. Bu karşıt gruplardan iki kahraman, ailelerinin, halklarının ve ülkelerinin kaderini belirleyecek bir çatışma yoluna girerler. Not: 1 Ödül ve 2 Adaylık. Müzik:Ramin Djawadi buca escort

  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      6.9   812

 1. “Preacher”ın 4. ve Son Sezonundan Tanıtım ve Poster Geldi!
    1 sene Önce   985
  “Preacher”ın 4. ve Son Sezonundan Tanıtım ve Poster Geldi! Sevilen dizi "Preacher"ın son sezonundan video ve poster yayınlandı.
Background
Yorum Alanı