Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
 1. Yakuza Cehennemi 5.5/10

  Yakuza Cehennemi 5.5/10Yakuza Cehennemi 5.5/10

  1080p

  Dünyanın ilk yakuza vampir filmine hazır mısınız?

  Korkunç Kamiura bildiğiniz Yakuza patronlarından değil, o aynı zamanda kan emici bir vampir de. Rakip klan tarafından kendisine ültimatom verildiğinde ölmekten ya da akıllı olmaktan başka çaresi yok gibidir. O uslanmayı reddedip savaşı kabul eder ve rakibi tarafından lime lime edilir. Tam ölmek üzereyken vampir özelliklerini sadık yardımcısı Kageyama ’ya geçirir. Kageyama ’nın ilk görevi hem patronunun kanını yerde bırakmamak hem de onun yerine Yakuza lideri olmayı hak etmektir. Miike ’nin geceyarısı seansına geri döndüğü bu anarşik komedisi sadece eğlenceli değil, aynı zamanda enerjisi hiç düşmeyen bir aksiyon ve kanın eksik olmadığı bir korku filmi gibi de: kısacası, Miike ’den bekleyebileceğiniz her şeye sahip. Yakuza Cehennemi öyle garip bir film ki izlerken her şeyin ve hiçbir şeyin içinde olduğunu düşünmeden edemiyorsunuz.

  function gijkwtaryu() Alternatif Ok.Ru seçeneği için tıklayınız. function vhytoziwkm() Alternatif Open seçeneği için tıklayınız.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    401

Background
Bu Filmlere Göz Attınız Mı?
Yorum Alanı
SON YORUMLAR