YORUMLARINIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR. LÜTFEN YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
 1. Yeraltı Canavarı 7 – Tremors Shrieker Island 2020 – Full HD Macera Filmi

  Yeraltı Canavarı 7 – Tremors Shrieker Island 2020 – Full HD Macera FilmiYeraltı Canavarı 7 – Tremors Shrieker Island 2020 – Full HD Macera Filmi

  1080P Türkçe Altyazı

  Graboid’ler, genetikleriyle oynanmış, tehlikeli ve bir o kadar da ölümcül yaratıklardır. Tamamen yasa dışı yollarla en iyi av deneyimini yaşamak amacıyla zengin avcılar tarafından bir adaya getirilir. Adrenalin duygusu ile yanıp tutuşan zengin avcı, Graboid için ödüllü bir av başlatır. Amacı, adrenalin duygusunu tatmin etmek ve daha önce yapılmamış büyüklükte bir av ve ganimet elde etmektir. Ancak bu amaç uğuruna hem zengin avcılar hem de adada yaşayan tüm masum halk da tehlikeye girecektir. Böylesine ölümcül ve genetiğiyle oynanmış bir yaratığa karşı hazırlıklı olmayan ada halkını kurtarmak, zengin ve şımarık avcıların yarattığı bu pisliği toplamak Burt Gummer’ın ellerinde olacaktır. Megafilmizle.Net İyi Seyirler Diler.

  8.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      5.6   877

Background
Bu Filmlere Göz Attınız Mı?
Yorum Alanı